< Inne marki samochodów

Leasing Tesla

Tesla logo

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Tesla. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Tesli, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Cieszę się iż z Waszą pomocą udało mi się szybko i sprawnie sfinalizować przedmiot leasingu. Jestem bardzo zadowolona z waszych usług, szybka reakcja i pełen profesjonalizm. Dziękuję."

Leasing Tesli w Polsce

Samochody elektryczne mają i pewnie jeszcze długo będą miały w Polsce pod górkę. Powodem jest brak zachęt podatkowych do nabycia tego typu pojazdów, a także brak infrastruktury umożliwiającej bezproblemowe ładowanie samochodów elektrycznych. Przy wysokiej cenie tego typu aut, ciężko jest oczekiwać, żeby nabywcami pojazdów elektrycznych byli „zwykli zjadacze chleba”, którzy samochód traktują głównie jako środek transportu z punktu A do B. Obecnie takie auta nabywane są prawie wyłącznie w celach wizerunkowych i marketingowych. Oczywiście nie brakuje także osób z fantazją, które chcą posiadać samochód elektryczny jako gadżet, element ich nietuzinkowego stylu życia… To głównie dla takich osób stworzona została Tesla.

Tesla niestety nie jest oficjalnie obecna w Polsce. Najbliższy dealer znajduje się w Niemczech. Co prawda planowane są w Polsce, a nawet już powstają, pierwsze punkty szybkiego ładowania Tesli (Supercharger), jednak na razie jest to udogodnienie bardziej skierowane do zagranicznych posiadaczy Tesli, którzy odwiedzają nasz kraj, niż rozwijane z myślą o polskich nabywcach tej marki.

Niemniej w Polsce jeździ już co raz więcej Tesli i należy spodziewać się, że ich liczba będzie coraz szybciej rosła. Pozostaje pytanie czy i jak Teslę można sfinansować leasingiem, który, przy wysokiej cenie tych samochodów, jest doskonałym sposobem optymalizacji podatkowej w firmie. Otóż jest kilka firm leasingowych, które umożliwiają sfinansowanie Tesli kupowanej za granicą w ramach wewnątrzwspólnotowego nabycia pojazdów (WNT). W praktyce działa to tak, że klient wybiera i zamawia konkretny model samochodu u zagranicznego dealera Tesli, następnie podpisuje umowę z wybraną przez siebie polską firmą leasingową, która płaci za samochód do dealera, potem odbiera samochód i sprowadza go do Polski, gdzie załatwia formalności celno-podatkowe i na koniec wydaje gotowy, zarejestrowany samochód klientowi. Warunki leasingu WNT generalnie nie różnią się od zwykłego leasingu samochodów osobowych. Jedynie więcej jest formalności związanych ze sprawdzeniem samochodu, co trochę wydłuża procedurę od momentu wyboru samochodu do jego odbioru. Już kilkadziesiąt Tesli jeżdżących po polskich drogach zostało sfinansowanych właśnie w ten sposób, są wśród nich także użytkownicy Wyszukiwarki Leasingu FmLeasing.pl.

Leasing samochodów marki Tesla

dostępny jest w 8 firmach leasingowych


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Tesli, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Leasing samochodów używanych Tesla

Finansowanie używanej Tesli nie różni się wiele od procedury leasingu auta nowego. Używany pojazd można znaleźć i wskazać leasingodawcy za granicą, można także wziąć Teslę kupowaną z rynku wtórnego w Polsce. Tych „polskich” Tesli nie ma oczywiście zbyt wiele, ale z biegiem czasu oferta będzie z całą pewnością coraz szersza. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanej Tesli

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Tesli. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce Tesla na FmLeasing.pl

To już druga Tesla w ciągu ostatnich tygodni sfinansowana dzięki FmLeasing.pl

Nie mamy w zwyczaju chwalić się sfinansowanymi dzięki naszej pomocy inwestycjami użytkowników FmLeasing.pl, tym razem robimy jednak wyjątek z dwóch powodów. Po pierwsze chodzi o nadal niecodzienny samochód jakim jest Tesla, po drugie chcemy podzielić się pewnego rodzaju wskazówką z osobami chcącymi sfinansować nie tylko Teslę, ale także jakiekolwiek inne drogie auto. Więcej: To już druga Tesla w ciągu ostatnich tygodni, którą sfinansowali nasi użytkownicy

19.10.2017 - 12:35
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl