Wyszukiwarka Leasingu

Samochód zabawka na laptopie podczas pracy

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu

Bezpośrednio od wielu leasingodawców

1. Wypełnij tylko jeden formularz

2. Otrzymasz wiele ofert i naszą analizę

3. Sam wybierzesz najlepszą propozycję

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasingDzięki Wam dostałem ciekawe i tanie oferty bezpośrednio od firm leasingowych. Dokonaliście oceny tych ofert i leasingodawców, a także OWUL i tabel opłat dodatkowych. Bardzo dziękuje za pomoc i szczerze będę polecał moim znajomym Portal i Wyszukiwarkę FmLeasing.pl

Jak to działa?


Niebieski nr 1

Wypełnij formularz

Prześlesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do wielu czołowych firm leasingowych (z wyjątkiem firm, które sam wykluczysz z poziomu formularza)

Niebieski nr 2

Otrzymasz oferty

Firmy leasingowe same złożą Ci oferty (bez pośredników). Otrzymasz też naszą pomoc przy analizowaniu tych ofert i warunków umów.

Niebieski nr 3

Wybierzesz najlepszą

Sam wybierzesz najlepszą dla siebie propozycję leasingu. Uwaga! Korzystanie z Wyszukiwarki jest bezpłatne.


Dlaczego warto skorzystać?


ikona sprzedaży
Tani i dobry leasing

Oferty z Wyszukiwarki są tanie. Firmy leasingowe proponują niskie oprocentowanie naszym użytkownikom, aby móc zdobyć klienta w starciu z konkurencją.

Do współpracy zaprosiliśmy leasingodawców, którzy stosują partnerskie warunki umowne i przejrzyste zasady obsługi klienta.

ikona zegar
Szybko i sprawnie

Wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiedniego finansującego w bardzo krótkim czasie.

Do obsługi naszych użytkowników firmy leasingowe oddelegowały najsprawniejszych swoich doradców, co ma pozytywny wpływ na szybkość załatwiania formalności.


ikona ostrzeżenie
Pomoc od początku do końca

Nasi użytkownicy dodatkowo otrzymują od nas:

ikona dom
Siła portalu

Wyszukiwarka Leasingu jest częścią Portalu FmLeasing.pl, czyli najpopularniejszego i jednocześnie opiniotwórczego serwisu poświęconego branży leasingowej. Nasz pozycja pozwoliła nam zażegnać już niejeden konflikt (zazwyczaj finansowy) na linii finansujący-korzystający. Rzetelny leasingobiorca zawsze może liczyć na nasze skuteczne wsparcie.


Częste pytaniaSzybkie Porady


Po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzymasz dodatkowo link do Szybkich Porad, które pozwalają wynegocjować dobre warunki leasingu oraz uniknąć najczęstszych błędów.


Portal FmLeasing.pl